Sepsi-SIC - Marosvásárhelyi Sirius 97-59

2017-11-20

Papírforma-eredmény született a Sepsi-SIC tegnap esti meccsén, miután zöld-fehér mezes csapatunk az első negyedben mutatott remek játékának köszönhetően 97–59 arányban győzött a vendég Marosvásárhelyi Sirius együttese ellen a kosárlabda női Nemzeti Liga 6. fordulójában. A Zoran Mikes irányította csapatnak ez volt a mostani szezonbeli ötödik bajnoki sikere. A találkozó legeredményesebb játékosát a Sepsi-SIC adta, ugyanis Marshall bő 20 perc alatt 25 pontot jegyzett. A vendégektől a 19 pontig jutó Robinson jeleskedett. Csapatunkból Neagu, Webb és Stoenescu is tíz pont fölött zárta a találkozót, a legtöbb lepattanó pedig Hamilton Carter nevéhez fűződik, míg a túloldalon Williams dupla duplával, azaz 11 ponttal és 12 leszedett labdával fejezte be a mérkőzést. Lányaink csütörtökön az Európa-kupában a török Hatay BB, míg szombaton a hazai pontvadászatban a Brassói Olimpia otthonában lépnek pályára.