Hatay BB-Sepsi-SIC 73–67

2017-11-24

Az első és az utolsó negyedben mutatott jó játék sem volt elegendő ahhoz, hogy a megyeszékhelyi Sepsi-SIC tegnap nyerjen a török Hatay BB otthonában a kosárlabda női Európa-kupa ötödik fordulójában. A zöld-fehérek az első öt perc után hiába vezettek tíz ponttal, hiszen a D-csoport százszázalékos éllovasa gyorsan ledolgozta hátrányát, és 30 percen át vezetve, 73–67 arányban győzött. A csoportkör utolsó meccsén Zoran Mikes tanítványai a szlovák Pieštanské Čajky együttesét, míg a Hatay a lengyel Energa Torun csapatát fogadja. Sok idő nem jut pihenésre, a Sepsi-SIC szombaton 19 órától már bajnokit játszik, a női Nemzeti Liga 7. fordulójában a Brassói Olimpia otthonában vendégeskednek a sepsiszentgyörgyi lányok.